KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Drhazi

Ár:   13 760 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   13 760 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

100 % értékes hatóanyag tégelybe zárva. Mélyreható és magas hatékonyságú olajmentes fiatalító szérum. A maximált dózisban alkalmazott sejtszinen ható nano peptid hatóanyagok azonnali lifting és ránctalanító hatásúak - ezek biotechnológiai orvosi tisztaságú biztonságos, növényi összetevők, melyek újjáépítik a sejtmátrixot, serkentik a kollagénképződést és megfiatalítják a sejteket.

HIGHTECH BIOAKTÍV ÖSSZETEVŐK: Argirelin 5% (NÖVÉNYI MIMIKAI IZOMLAZÍTÓ PEPTID)  - Urea - Ceramid komplex (Ceramid 3, Ceramid 6, Ceramid 1, Phitosphingosine, Cholesterol) - Lacto Ceramid - Matrixyl 6 peptid (SEJTMEGÚJÍTÓ PEPTID) - Glikán építő peptid (BŐR MÁTRIX SZERKEZET ERŐSÍTŐ PEPTID) - Stabil vitamin C - Ferulasav - Tripeptid 5 (KOLLAGÉNSZITÉZIST FOKOZÓ PEPTID) - Vitamin E - L-prolin - Hialuronsav (3 féle) - Bio Totarol

Ár: 1200 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Marietta1977

2017. október 2.

Az illatán és állagán kívül semmi bajom nem volt vele. Sajnos annyi termék nem volt a birtokomban, hogy hosszútávú hatásáról be tudjak számolni.
Amíg használtam, addig jót tett a bőrömnek, éjszakára használtam, szépen kiegyenlítette a bőrömet.
De az illata és a ragacsos állaga nem győzött meg, nem venném meg újra.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

De az illata és a ragacsos állaga nem győzött meg, nem venném meg újra.

Redlips

2017. július 15.

Látványosat nem csinált a mimikai ráncaimmal, sem pedig a bőröm rugalmasságával, amit csinált azt más (olcsóbb) termékek is tudják. Elhasználtam, mert bíztam a pozitív változásban, de nem történt semmi. Kellemes volt a használata és könnyen beszívta a bőröm. Vizes állagú szérum.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

zsemii

2017. július 5.

Én is a KM boxon keresztül jutottam hozzá. Valószínűleg nem az én korosztályomnak és bőrtípusomnak való, így érdemben nem tudok róla nyilatkozni, tehát nem is pontozom le.
Hatását nem láttam, mivel nincsenek ráncaim még.
Viszont az állaga és illata jó volt, hamar beszívódott. Összetevőlista szintén megfelelő.

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Hatását nem láttam, mivel nincsenek ráncaim még.

mse02

2017. június 19.

Nagyon erős és kellemetlen az illata, ragacsos érzetet hagy maga után.
Nem láttam hatását a terméknek, pedig vannak ráncaim.
Nálam pénzkidobás kategória, ezért csak 1 csillagot kap.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Nagyon erős és kellemetlen az illata, ragacsos érzetet hagy maga után.
Nem láttam hatását a terméknek, pedig vannak ráncaim.
Nálam pénzkidobás kategória, ezért csak 1 csillagot kap.

Csucsi08

2017. június 19.

Sajnos egy kis mintából nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, illetve elég sok szérumot használok egyidejűleg, így sajnos érdemben a hatásáról nem tudok beszélni.
Maga a krém könnyed textúrájú, és valami gyógynövényszerű illata van, ami egyébként az egyetlen illat, amit el tudok viselni, ha kozmetikumról van szó. Viszont sajnos ez nekem nagyon erős illatú termék. Nagy kiszerelésben nem venném meg, és drága is.

Csucsi08

NagyGabriella1108

2017. június 15.

BeautyBoxban jutottam hozzá a mintához. Imádtam ! Feltöltötte az arcomat , nálam botox hatás valósult meg - a nevető ráncok 2 nap alatt eltűntek - kicsattant a bőröm mint a hamvas barack selymes és rugalmas lett - örömmel megrendeltem az Anti age kezelési csomagot ( lemosó, szérum, krém, szemkrem , oleogel , feltoltővíz ) és ott a krém más színű és állagú volt. Égette az arcom és viszketett tőle - Nem találok rá magyarázatot .

NagyGabriella1108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Loona

2017. június 10.

KM Beauty Boxból jutottam hozzá egy 5 ml-es mintához. Először azt hittem, hogy nagyon hamar el fog fogyni, egyrészt mert kis kiszerelés, másrészt mert úgy tűnt, hogy sok kell belőle (általában 4 pumpálásnyit használtam az arcomra reggelente). Rácáfolt: néhány nap híján egy teljes hónapig használtam minden reggel.

Az adagoló ezen a kis kiszerelésen jól, megbízhatóan működött, nem nagy erővel köpte ki a terméket, hogy a fele félrefröccsenjen, a teljes kinyomott adagot az arcomra tudtam kenni. Ami tök jó. Ami viszont nem volt jó, az az, hogy nagyon zavart, hogy nem tudtam, mennyi lehet még a flakonban, és a kis kiszerelés miatt a súlyból sem tudtam tippelni. Valószínűleg fényérzékeny hatóanyagok állhatnak a nem átlátszó csomagolás hátterében, de akkor is zavart, hogy nem tudok előre tervezni.

Felkenés után közvetlen ragacsos volt, ami szerencsére megszáradt, de egy érezhető (pl. arcmimika közben) réteg maradt utána, az utána felkent termék (nálam hidratáló és fizikai fényvédő) állagát és tartósságát viszont nem befolyásolta, és ekkor az érezhetősége is eltűnt.
Érzésre legalábbis. Az illatáról ugyanis továbbra is egyértelműen tudni lehetett, hogy nem felejtettük el használni. A szérum legjellegzetesebb tulajdonsága elsőre nekem is az erős, domináns, ráadásul viszonylag sokáig megmaradó illata volt. El tudtam használni, de arcon illatmentes termékekhez szokva, kifejezetten azt preferálva ez egyáltalán nem volt kellemes élmény, és biztos, hogy hosszabb távon nem szeretném és "elsumákolnám" a használatát, majd végül teljesen elhagynám.

A kellemetlen illattól eltekintve viszont a fő érv, ami miatt biztosan nem venném újra, az az, hogy nemhogy azonnali lifting és ránctalanító hatást, de egy hónap utáni bármilyen hatást sem vettem észre, olyan volt, mintha nem használnék semmit. Épp akkor elfogyott C-vitaminos szérum helyére illesztettem be a reggeli rutinomba, és elfogyása után vissza is tértem a C-vitaminhoz. Annak látható hatása volt, ami pedig számomra fontos, az az, hogy az anti-aging mellett a C-nek folthalványító hatása is van, nekem pedig egyelőre sajnos elsősorban erre van szükségem. Jóindulattal két csillag, mert a box miatt átlagban nézve nem volt drága, irritációt nem okozott, és a vártnál hosszabb ideig volt elég. Lehet, hogy számomra pont azért nem volt hatékony, mert többet kéne belőle használni, de többet az én bőrömre egyszerűen nem tudtam volna vállalhatóan felvinni.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Melcsibabyke

2017. június 5.

Kissé húzós az ára, de számomra egy csoda. Olyan a bőröm összképe, mintha bababőröm lenne. Minden nap sminkeltem az arcomat. Amióta használom, nem kell smink. Nem igazán tetszik az illata, de nem érezni sokáig. Cserébe a megjelenő ráncokat teljesen eltünteti, kisímítja a bőrt.

Melcsibabyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

marryjane

2017. június 5.

Nem lettünk jóba. Elhasználtam egy üveggel. Állaga nagyon jó, hamar felszívódik. Hatása nálam nulla. Egyáltalán nem javított a bőrképemen, pedig lenne mit. A vége fele nagyon besűrűsödött a termék. Nem szerettem.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Tymy181

2017. május 26.

KM box-ban jutottam hozzá és megszerettem. Nekem nagyon tetszik az illata, nem hivalkodó, hamar elillan. A hatásan valami eszméletlen, bár nekem nincsennek ráncaim, elsősorban a megelőzés a célom, így ezen hatásáról nem tudok nyilatkozni. Viszont sokkal rugalmasabb, teltebbnek puhábbnak érzem a bőrömet utána. Életteltelibb az acrom a használata után. Egy probléma van csak, az ára. Iszonyatosan drága, bár a hatása miatt megfontolandó, hogy kiadjak e érte ennyit.

Tymy181
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Acetyl Hexapeptide-8, Glycerin, Urea, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-38, Tripeptide-5

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, viszont mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.