KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2015. március 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kitty1234

2018. április 21.

Nagyon megtetszett az eset nyele, bevallom, először csak ezért vettem meg. Amikor viszont először használtam, álom volt. Sok korábbi ecset karcolt, érdesebb volt, így nagyon nem szeretettem használni. Ez viszont lágy, puha, de könnyen és jól lehet vele dolgozni. Kimondottan jó vételnek tartom.

Kitty1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

Szilviams0118

2018. március 6.

szeretem a márka ecseteit, ahogyan ezt is, pedig nem minden essence termék jó, szerencsére az ecsetek igen. lehet még veszek belőle párat, így akciósan pláne megéri.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

dizabella01

2018. március 4.

Nagyon jó a minősége, nem hullanak a szőrei, és nem formálódott át a feje sem.
Megéri a pénzét, jó termék.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Nagyon jó a minősége, nem hullanak a szőrei, és nem formálódott át a feje sem.
Megéri a pénzét, jó termék.

mocsika

2018. február 20.

Nagyon jó ecset, már lassan 2 éve szereztem be és mintha új lenne, pedig mindennap használom. 550 forintért nagyon megéri Szerintem.

mocsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

viki0322

2018. február 8.

Az essence nem tud rossz ecsettel kijönni, összesen ebből 3db van itthon 1 lila 2 kék. Nagyon szépen satíroz, olcsó, könnyű kitisztítani. Ajánlom.

viki0322
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

SzL

2018. február 4.

Szeretem ezt az ecsetet is. Puha, nem hullik a szőre, könnyű használni. Ezt főleg pigment felvitelhez használom és nekem erre a célra tökéletes.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Alverya

2018. február 1.

A lila-fehéret nagyon nagyon szeretem, viszont az azték mintás használhatatlan arra, amire való, így sajnos átlagolnom kell. A lila tökéletes a szemhéjpúderek összedolgozására, 5*, az azték mintás pedig elmegy highlighter ecsetnek, de sajnos annak sem a legjobb, blending brushnak pedig kifejezetten rossz. 2*

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

pandahapci

2018. január 27.

Kedvenc ecseteim mind Essence ecsetek. Ár/ érték arányban tökély! Őt például highlighterhez használom. Tökéletes!

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

zsofia960217

2018. január 21.

Ez egy hirtelen vásárlás volt, de rettetően örülök, hogy megtaláltam. Olcsó, de puha ecset, lassan egy éve megvan, és semmi baja. Csak ajánani tudom :)

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

casa17

2018. január 19.

Olcsó, minőségi ecsetei vannak az essence-nek,évek óta használom őket,csak ajánlani tudom.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.