KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2015. március 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

belaura

2017. szeptember 18.

Teljesen megfelel a célnak, jól el lehet dolgozni vele a színeket, puha a szőre.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

sophiestic

2017. szeptember 13.

Tökéletesen megfelel a "blender brush" elvárásoknak. Pont jó méretű, könnyen tisztítható, rendesen eldolgozza a szemhéjpúdert és még esztétikus is.

sophiestic
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

LadyE

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 3.

Nekem túk nagy, viszont szépen lehet vele satírozni, puha, és nem hullik.

LadyE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Nekem túk nagy, viszont szépen lehet vele satírozni, puha, és nem hullik.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Szinte az összes essence ecsetet beszereztem, köztük ezt a blender brush-t is. Szeretem, mert puha, könnyű vele dolgozni, könnyű mosni és nem hullik. Megéri az árát + van hozzá ilyen kis tartó, amiben bárhová vihetem, ez plusz pont, mivel a legtöbb terméket( most nem az essencere értve) csak egy nájlonba teszik, amit felbontás után kidobhatsz. Pozitív csalódás, ugyanis amikor az első essence ecsetemet vettem, nagyon izgultam, hogy puha legyen, és hogy könnyű lehessen vele dolgozni.

szaboadrienn96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

oliviag

2017. augusztus 5.

Itteni véleményekre alapozva vettem meg, nem bántam meg, nagyon könnyű vele dolgozni és szépen lehet vele satírozni is. Olcsó, könnyen tisztítható, puha ecset :)

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

gjhsh01

Korcsoport: < 18
2017. július 29.

Meg vagyok vele elégedve. Mint előttem írták, puha, könnyű mosni és nem hullik. Olcsó is, szépen lehet vele satírozni. Szeretem. ☺

gjhsh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

szadri96

2017. július 23.

Én teljes mértékben elégedett vagyok vele. Több essence ecsetem is van, és én nagyon szeretem őket. Könnyű őket mosni, nagyon puhák és nem hullik mosás közben vagy után. Valamint nagyon imádom a kis tartót, ami hozzá jár. Utazásokhoz pl. tökéletes. A legtöbb terméket csak egy nejlon valamibe rakják, ami kibontás után semmit sem ér, ezért is jók ezek a kis tartók, magammal vihetem dolgozni vagy nyaralni is;)

szadri96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Lovemakeup

2017. július 17.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban tökéletes, szépen tudok vele satírozni. De nem csak ezzel vagyok megelégedve, hanem szinte az összes Essence ecsettel. aminek tulajdonosa vagyok. Van, amelyik már vagy két éve megvan és semmi baja nincs, nem hullik, nem megy szét a nyele, pedig sokszor utaztatom.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

vrita1998

2017. július 12.

Könnyen lehet használni, puha a szőre. Már régebben vettem meg (kb. 2 éve), de a mai napig sokat használom szemsminkek elkészítéséhez. Ugyanolyan jó még most is mint akkor.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Anita9620

2017. július 11.

A színe megfogott, először kicsit féltem, hogy túl "műszálas" az ecset szőre, de egyáltalán nem. Pozitív csalódás. Nagyon puha és jól lehet vele dolgozni. Ár-érték arányban kiváló. :)

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.