KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2015. március 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

curlsandcurves

2017. november 7.

Mindennapi sminkrutinom alapkelléke. nagyon szépen lehet vele dolgozni. régóta megvan és még egy szálat sem veszített

curlsandcurves
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Barbizero

2017. október 4.

Sajnos nem lett a kedvencem mert számomra durva hatást kelt a szememen és nem is satíroz olyan hű de jól. Ráadásul a lakkozása lepotyogott a nyeléről, szóval örülök, hogy legalább olcsó volt :D

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

lobolagi

2017. szeptember 28.

egyik kedvenc blender brush. nem hullik, nagyon puha és nagyon olcsó. nem mellesleg, imádom a mintáját :)

lobolagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

OrosziEszti

2017. szeptember 28.

Nagyon puha a szőre, sok festéket fel lehet vele venni, és szépen el lehet dolgozni a segítségével. Én főként highlightert szoktam vele felvinni. Imádom. :)

OrosziEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

fodorgilda

2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem, több darab is van belőle. Puha a szőre, jól lehet vele dolgozni. Olcsó, jól bevált és szép a kinézete is.

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

tnikii

2017. szeptember 22.

Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. :) Puha és nagyon könnyen lehet vele satírozni! Ami hatalmas plusz pont, hogy eddig egyetlen szál sem hullott ki belőle!

tnikii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

belaura

2017. szeptember 18.

Teljesen megfelel a célnak, jól el lehet dolgozni vele a színeket, puha a szőre.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

sophiestic

2017. szeptember 13.

Tökéletesen megfelel a "blender brush" elvárásoknak. Pont jó méretű, könnyen tisztítható, rendesen eldolgozza a szemhéjpúdert és még esztétikus is.

sophiestic
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

LadyE

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 3.

Nekem túk nagy, viszont szépen lehet vele satírozni, puha, és nem hullik.

LadyE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Nekem túk nagy, viszont szépen lehet vele satírozni, puha, és nem hullik.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Szinte az összes essence ecsetet beszereztem, köztük ezt a blender brush-t is. Szeretem, mert puha, könnyű vele dolgozni, könnyű mosni és nem hullik. Megéri az árát + van hozzá ilyen kis tartó, amiben bárhová vihetem, ez plusz pont, mivel a legtöbb terméket( most nem az essencere értve) csak egy nájlonba teszik, amit felbontás után kidobhatsz. Pozitív csalódás, ugyanis amikor az első essence ecsetemet vettem, nagyon izgultam, hogy puha legyen, és hogy könnyű lehessen vele dolgozni.

szaboadrienn96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.