KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2015. március 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

Luxie 231-es ecset
Ár: 1500 , Eladó: nassbetyar
Állapot: Új/bontatlan, Helyszín: Körmend, fizetés: Banki előre utalás után postán maradó ajánlott levél

zsofia960217

2018. január 21.

Ez egy hirtelen vásárlás volt, de rettetően örülök, hogy megtaláltam. Olcsó, de puha ecset, lassan egy éve megvan, és semmi baja. Csak ajánani tudom :)

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

casa17

2018. január 19.

Olcsó, minőségi ecsetei vannak az essence-nek,évek óta használom őket,csak ajánlani tudom.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Amadea

2018. január 19.

Az első, roppant bizonytalan eszközvásárlásaim közé tartoztak ezek a kislányszínű Essence ecsetek, fogalmam se volt, mi lesz nekem a jó és mennyire fogom tudni használni őket. Még most, pár (sok:))) darabbal odébb, melyek között vannak Zoevák, Nanshy, Ebelin, Jessup és Real Techniques és egy szem UD [tudom, vegyes és nem világszínvonalú társaság], is azt mondom, hogy ezek a kis Essence-ek teljesen rendben vannak (szerintem jobbak, mint a Jessup szemre való ecsetei). Puhák, nem szúrják a szemhéj érzékeny bőrét, a szőrük nem hullik, és ugyanolyan hatékonyak, mint amikor megvettem őket, pedig évek óta nyúzom, és minden használat után kimosom a kis fejüket. A nyélről sem kopott le a ciráda. Gyorsan száradnak.
Ezt a kis borzast highlighterezésre használom, még arccsonton is jól tudok vele dolgozni, és a szemsmink megkoronázásaként vele suhintok végig a remekművön és a szemöldök alatt, hogy "egybeálljon" az egész és ne maradjon eldolgozatlan részlet. A mélyítővonalba a sötétebb színek felpakolásához nekem túl nagy a feje, de a transzferszín nagyvonalú eloszlatásához is kiváló.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Enc

2018. január 16.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, gyönyörűen lehet vele dolgozni. :) Puha, rugalmas sörtékkel, könnyű tisztítani és nem potyognak ki a szálai.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

hadri

2018. január 9.

Világoskék-fehér színkombinációjút vettem meg, nagyon szeretem. Puha, könnyű vele dolgozni, könnyű tisztítani, kedvenc satírozó ecsetem.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

edina.zsengeller

2018. január 4.

Puha, jól kezelhető, az ára is jó, 4 csillag mert még nem volt alkalmam összehasonlítani egy márkás ecsettel (Sigma, Mac) :)

edina.zsengeller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Makk Zsuzsó

2017. december 16.

Most valami világoskék-fekete dizájnnal lehet kapni, de gondolom jó helyre írom a véleményt. Teljesen jó, remekül lehet vele dolgozni, kezdőknek nem is érdemes ennél drágábbat venni, mert szuperül meg lehet vele csinálni mindent, amire való. Nem hullik a szőre, puha, olcsó.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Ár-érték arányban tökéletes. Elég tartósnak is tűnik, nem hullanak a szálai 1 év után sem. Ennyi pénzért bármikor újravevős.

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 25.

Nekem az Essence sminkek nem igazán váltak be, ezért mindig próbáltam kerülni a tőlük való vásárlást. Viszont sürgősen szükségem volt egy satírozó ecsetre, és a drogériában még ez tűnt a legjobbnak. Nem bántam meg, hogy erre esett a választásom! Puha, könnyű tisztítani, szépen felveszi a színt és jól lehet vele satírozni, füstösíteni. Nagyon-nagyon szeretem!

kisseniko2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 25.

bea654

2017. november 20.

Nagy kedvencem! Puha, és szuperül satíroz.

bea654
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagy kedvencem! Puha, és szuperül satíroz.