KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2015. március 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

szadri96

2017. július 23.

Én teljes mértékben elégedett vagyok vele. Több essence ecsetem is van, és én nagyon szeretem őket. Könnyű őket mosni, nagyon puhák és nem hullik mosás közben vagy után. Valamint nagyon imádom a kis tartót, ami hozzá jár. Utazásokhoz pl. tökéletes. A legtöbb terméket csak egy nejlon valamibe rakják, ami kibontás után semmit sem ér, ezért is jók ezek a kis tartók, magammal vihetem dolgozni vagy nyaralni is;)

szadri96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Eda29

2017. július 21.

Tökéletes.

Eda29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Tökéletes.

Lovemakeup

2017. július 17.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban tökéletes, szépen tudok vele satírozni. De nem csak ezzel vagyok megelégedve, hanem szinte az összes Essence ecsettel. aminek tulajdonosa vagyok. Van, amelyik már vagy két éve megvan és semmi baja nincs, nem hullik, nem megy szét a nyele, pedig sokszor utaztatom.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

vrita1998

2017. július 12.

Könnyen lehet használni, puha a szőre. Már régebben vettem meg (kb. 2 éve), de a mai napig sokat használom szemsminkek elkészítéséhez. Ugyanolyan jó még most is mint akkor.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Anita9620

2017. július 11.

A színe megfogott, először kicsit féltem, hogy túl "műszálas" az ecset szőre, de egyáltalán nem. Pozitív csalódás. Nagyon puha és jól lehet vele dolgozni. Ár-érték arányban kiváló. :)

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Naschkatze

2017. július 11.

Nagyon megszerettem, pedig először nem tudtam megfelelően használni. Tegnap vettem belőle egy második darabot is. A szemsatírozás végén szoktam használni, amikor már elkészült az átmenetes smink a szemhéjamon de még át kell menni az egészen még egyszer a még szebb átmenet érdekében.

Naschkatze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Egyik nagy kedvencem! Számomra a minőség az első így magasabb árat is hajlandó vagyok kifizetni az ecsetekért a cél érdekében de valahogy ez az ecset mégis megakadt a kezemben. Az egyik kedvenc satírozó ecsetem, ennyi pénzért a hülyének is megéri! Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem hullik és finom puha sörtéi vannak. Professzionális körülmények között ritkán állja meg a helyét egy drogériás olcsóság és ez mégis hozza a szintet!

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

szappanbuborek

2017. július 8.

Nagyon szeretem :) Legjobb dorgerias ecset messze. Puha, nem hullik, a merete is tokeletes. Konnyu tisztitani, jol satirozza a szemhejpudert is es multficunkcios. Hasznalom puderhez, highlighterhez es a szemhejamra (: Az ararol meg ne is beszeljunk..

szappanbuborek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

piperepozitív

2017. július 3.

Kontúrozáshoz vettem (bronzosító porhoz), de annyira megtetszett, hogy vettem egyet pirosítóhoz is.
Tetszik, hogy lapos kicsit, és nagyon puha sörtéi vannak, kellemes használni.
Nem hullik a szőre egyáltalán.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Tetszik, hogy lapos kicsit, és nagyon puha sörtéi vannak, kellemes használni.
Nem hullik a szőre egyáltalán.

sweety99567

2017. június 18.

Highlighter ecsetnek vettem. Arra tökéletes. Jól tisztítható és szépen lehet vele dolgozni.

sweety99567
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.