Clarins

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: levinyo4, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. november 1.

Ár:   11 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 8400 Ft

Súlytalan textúrájú alapozó

• Tökéletes kényelmet és hibátlan smink hatást biztosít
  • High Fidelity rendszerrel kifejlesztett
  • A smink akár 15 órán át tartós marad
  • SPF 15-el védi a bőrt a káros UV sugarak ellen

Ár: 8400 Ft, Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Clarins Everlasting Alapozó SPF15 - 107 BEIGE árnyalatban
Ár: 6000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Luna1024

2018. október 3.

Nem vagyok egy alapozó-szakértő, többnyire BB krémet használok, de alkalmakra szerettem volna egy normális alapozót, ami a nap végére sem ül bele a pórusaimba, nem lesz tőle "cakey" fejem (van ennek a szónak magyar megfelelője?), és minél természetesebb hatást biztosít. Kipróbáltam ezt is, és meg kell mondjam: nagyon kicsi híja van, hogy nem kiáltom ki tökéletes alapozónak. Kezdjük ott, hogy a finishe valami elképesztően szép! Matt, ugyanakkor egészen enyhén bőrfényű (de nem diszkógömb, hanem természetes, élettel teli fény, még a zsíros T-zónámon is jól mutat), és ha hozzáér az ember, érezni, hogy nagyon kellemes, selymes érzete van a bőrön. Mindig az jut eszembe, hogy olyan, mint a szatén, imádom az ilyen alapozókat. :) Nem szárít, nem zsírosít, pont jó, ugyanakkor nem fénylik tőle a megszokottnál előbb a bőröm (sajnos az enyém egy idő után minden alatt kifénylik). Sminkszivaccsal vittem fel, de Shiseido ecsettel is jól mutat. Rajtam természetes, közepes fedése van, tartós. Van benne 15-ös fényvédelem (mondjuk szerintem érdemes alatta viselni egy magasabb faktorszámú fényvédőt is), és az összetevői is viszonylag szépek, mármint alapozóhoz képest. Nincs benne alkohol, nem irritálta az érzékeny bőrömet. Az illata sárgadinnyés, szerencsére nem intenzív.
Két negatívuma van a számomra: az egyik, hogy az ára elég magas (de ezért még nem vonnék le pontot), a másik - és ez az igazi problémám vele -, hogy az én hideg tónusú, rózsás, hófehér bőrömhöz picit sötét, és a tetejébe nagyon feltűnően sárgás. :( Igaz, a "Nude" árnyalatot használom, és tudtommal létezik egy ennél eggyel világosabb árnyalat, az sötétség tekintetében talán jó lenne, de maga az árnyalat akkor is inkább sárgás árnyalatú, mint rózsaszínes, egyszerűen furán mutat rajtam: akármit csinálok, mindenhogy látszódik a fejem és a testem többi részének színe közötti kontraszt. Sajnálom amúgy, mert ezt a gyönyörű finish-t imádom, de így nem tudom viselni. :( Melegebb bőrtónushoz tudom ajánlani, az enyémhez hasonlóhoz pedig a MAC Studio Fix Fluid-ot, én azóta abban találtam meg a tökéletes alkalmi alapozómat (NW10-es árnyalat). :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

kkinga07

2018. március 20.

Update: vérző szívvel, de két csillagot levonok. Csodálatos szerelemnek indult a mienk, minden tulajdonságával elégedett voltam. Csakhát, egyre-másra pattanást okozott. Sokáig hitegettem magam, hogy biztos nem tőle van, de a Polyglyceryl-3 Diisostearate nevű összetevője magasan komedogén. Makeupalleyn is írták sajnos sokan, hogy kipattogzottak tőle :( alkalmakra elhasználom, de nem veszem meg többet. Pedig olyan jó lenne....

A jutuber lányok nagyon odavoltak érte, tengeren túlon is.
Kétségbeesett alapozó keresésben voltam, ugyanis a Colorstay már nem volt az igazi, az EL DW pedig sok és nap végére aszalttá tette az arcom. Harminchoz közeledve már nem keresem annyira a matt finisht, mert sajna öregít. Nos, ennek a terméknek amolyan félig-dewy finishe van. Könnyen kenhető, bár, olyan érdekesen siklik a bőrön. Gyorsan kell dolgozni vele, ugyanis hamar megköt és nem moccan többet. Ja, és komolyan alá kell hidratálni, erre még a boltban is felhívták a figyelmem, mikor mintát kértem belőle. Ha mindez megvan, jól eldolgozva, nagyon szép bőrképet ad. Anyukám szerint már túlzottan is tökéleteset, amitől művi lesz kissé a hatás. Félreértés ne essék, nem lesz sem maszkos, sem pórusokba beülő. Csak, olyan valószerűtlenül egységes színű a bőr. Amit én nagyon szeretek! Az én mindig kritikus szemű barátom szerint pedig nem is látszik, hogy alapozó van rajtam. Ez persze így nem igaz, de egy rétegben valóban természetes a hatás. A fedése közepeske, nem pattanások elfedésére van, az biztos. Tartós is (nyilván nem 18 óra, ahogyan azt ígéri, az egy vicc), viszont napközben kissé átfényesedik, nem zavaróan, de nekem rá kellett néznem. Két próbanap minta kenegetés után megvettem, elégedett vagyok :) Pro tipp: a Douglasban rámenősnek kell lenni kissé, ha nem adnak egyből mintát valamiből kipróbálásra. Kicsi Douglas-os tégelyben kell kérni, ha az épp nincs nekik, pici gyógyszeres tégelybe is hajlandóak tölteni anyagot :)

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

A jutuber lányok nagyon odavoltak érte, tengeren túlon is.

whitemerci

2018. január 27.

A tegnapi kifakadásom szorul némi kis kiegészítésre. Nagyon röviden és tömören, hiába a tudatos bőrápolás, ha az életünk egyéb más területen nincs rendben, harmóniában, akkor az bizony meglátszik rajtunk, a bőrünkön, mindenen! Mindig minden először fejben dől el. Azoknak, akiknek akármilyen okból kifolyólag problémás a bőrük, és ennek kifejezetten erőteljes külső megnyilvánulásai vannak, azoknak ez az alapozó nem lesz megfelelő. A textúrája sűrű, erősen púderes hatású, matt finishel, ami csak és kizárólag szép állapotban lévő, egyenletes, bőrfelületen mutat jól. A matt felület vastagabb rétegben maszkos hatást nyújt, és öregíti is a bőrt. Nem véletlen, hogy a kozmetikai iparban egyre jobban a kissé fénylő, picit csillogó finishü termékekre állnak rá (pl. arc- és szemkrémeknél is), mert optikailag üdíti, élénkíti, ezáltal picit fiatalítja a bőrfelületet. Bababőrön tényleg szépen mutat ez az alapozó is!
2018.01.26.
Előre bocsánatot kérek minden kedves Clarins rajongótól, mea culpa :(. Nekem egyik sminktermékük sem vált be, amiket eddig próbáltam, éppen ezért az itteni véleményeket olvasva, felbátorodtam, - mert hogy ha ennyi ember nagyon elégedett vele, akkor csak nem lehet olyan rossz - hátha most megtalálom én is a Szent Grált. Sajnos nem így lett, rajtam ez az alapozó sem működik, hiába nem vagyunk egyformák. Ecsettel szerettem volna legelső alkalommal felvinni, de annyira csúnya lett az állaga és a finishe, hogy sürgős BB javításra szorult, és a kiigazításhoz kellett még némi alapozó is. Ecsetes felvitelkor nagyon erőteljes sárgadinnyére emlékeztető illata volt az alapozónak, BB-en már kicsit kevésbé volt érezhető, de ott is jelen volt, aki nem szereti az illatosított alapozókat, annak ezt sem ajánlom, mert tényleg nagyon intenzív. A fedése nekem majdhogynem már sok, és engem bizony öregít is, nem is kicsit! Az összes létező redőbe, ráncba, pórusba....egyszóval mindenbe beleül és erőteljesen ki is hangsúlyozza azokat. Elképesztő utómunkát kellett végeznem, hogy "utcakomatibilis" fejem legyen, és munkába mehessek vele. Végül sikerült egészen elfogadható, illetve számomra megfelelő (a kettő nem ugyanaz :)) finisht elérnem. Ebéd után, az utcán, természetes fényben a sminktükrömet előkapva majdnem hanyatt estem a látványtól, mert olyat művelt ez az alapozó, amit eddig soha egyik sem. A szám sarkából kiindulva az állam felé, lefelé haladva kissé összeállt, és erőteljes vonalat képezett, teljesen úgy nézett ki, mintha két oldalt egy-egy bitang erős ránc éktelenkedett volna ott. Az már biztos, hogy az utóbbi bő 1,5 évben behoztam az eddigi lemaradásomat, sőt legalább 20 évvel túl is haladtam, mert ebben a 1,5 évben rohamos tempóban nem hogy romlott a bőröm állapota, hanem egyenesen katasztrófa lett, elsősorban a mimikám miatt, meg a sminkelés miatt is a homlokomon, és a szemkörnyékemen. Rejtett szemhéjam van, és ahhoz, hogy kisminkeljem, bizony erőteljesen felfelé kell húznom, amivel ugye erősen összeráncolom a homlokomat. Jogos lenne a kérdés, akkor miért sminkelem ki a szemem, -hát egyszerű a válasz-, mert úgy NEKEM jobban tetszik, és ezáltal jobban is érzem magam. Csakhogy máshol elvileg nincs ráncom, az első gondolatom az volt, amikor megláttam az alapozó csíkozását a száj-áll vonalánál, hogy ez az alapozó az éppen kezdődő ráncomat emelte, és hangsúlyozta ki annyira, hogy lássam milyen lesz hamarosan? Még a hideg is kirázott. :( A homlokomra az orvos már csak a botoxot tudta javasolni, ill. már az sem lenne 100%-os. Az általam máskor is használt pirmerrel együtt sem tudott ez az alapozó halványítani a pórusaim méretén, hanem inkább teljesen beleült, és látszatra még sokkal nagyobb, mélyebb kráterek látszódtak, mintha a teljes fejem egy hatalmas szita lett volna. Mondanom sem kell, elkapott a sírhatnék, és ténylegesen könnybe lábadt a szemem. Sajnálom, de nekem ez sem vált be.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

2018.01.26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 13.

SZUPER! A TOP3-ban van nálam, és megérdemelten. De miért is? Tökéletes a fedése, egységes, bársonyos-selymes végeredményt ad, ragyogóvá teszi a bőrt. Pillanatok alatt érzékelhetően jobban nézhetünk ki és ennyi ideje mindenkinek kell, hogy legyen magára, életkortól függetlenül. Egy picit talán még az EL DW Light alapozójánál is szebb a hatása. Mivel nem tudtam megítélni, hogy melyik a "jobb", merthogy mindkettő nagyon jó, de mégis... az arcom felére az egyiket, a másikra pedig a másikat tettem fel, ...szombat van:) Annyira hasonló színt sikerült mindkettőből választanom, hogy szinte összeolvadt. A nagyon hasonló eredmény alapján, mégis mintha szebb lenne a Clarins. Azt gondolom, hogy a Clarinssal nem lehet mellényúlni, ezért jó szívvel ajánlom!

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 13.

anitazs

2015. november 30.

Kombinált-zsíros bőrre használom. Nagyon szépen fed, nem bántja a bőrömet. A nap végére sem olvad le az arcomról, és ez nálam nagy szám. :)

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Ametiszt

2015. július 4.

Alapozot kerestem es a Sephora-s sminkes ajanlasara vettem meg ezt. Azt mondta, hogy ennek nagyon jo fedese van es szep bababort eredmenyez. Hat, a fedese maximum gyenge kozepes, nem nyugozott le, de amiben a legjobban megbukott, az a tartossag. Nagyon gyorsan elkezd eltunni, a nap vegere pedig szinte semmi sem marad belole. Nemhogy 15 orat, de 3-at sem bir ki kopas nelkul. Ehhez a teljesitmenyhez pofatlanul draga. Csak a kellemes texturaja miatt kap 2 csillagot.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

scorpionqueen

2015. április 30.

Többek között az itteni vélemények és Yndre meggyőző tesztje alapján indultam el szemrevételezni, jött is velem haza, pedig volt még több versenyző is. Amikor a Sephorában feltette rám az eladóhölgy, csak Janice-ezni tudtam: OH MY GOD! Végre annyi év keresgélés után megtaláltam az igazit. Ez az alapozó mindent tud, amit eddig kerestem:
1. Valóban ultrakönnyű viselet, de ezt úgy értem, EGYÁLTALÁN nem érzem, hogy lenne az arcomon bármi is. Nemhogy alapozó!
2. Mindezek ellenére nagyon jól fed. Első körben a közepesnél kicsit erősebbnek mondanám, de kiválóan építhető és akkor már erős a fedése.
4. Olajmentes. A kombinált/zsíros bőrűeknek nem kell mondanom, hogy ez mekkora áldás.
5. Szinte teljesen mattítja a bőrömet, púderes a finise.
6. Elképesztően kevés kell belőle. Nagyon folyékony, jól terül, könnyen oszlatható a bőrön.
7. Gyönyörű, egységes bőr a végeredmény.

Egy tanács hozzá: ha már megszáradt, ne nyúljunk hozzá nedves Beauty Blenderrel (pl. korrektorozás)! A saját káromon tanultam meg, kb. körömnyi darabokban szedte fel az alapozót az arcomról a csupasz bőrig.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

5. Szinte teljesen mattítja a bőrömet, púderes a finise.
7. Gyönyörű, egységes bőr a végeredmény.

Shea

2015. április 20.

Gyönyörűen fed, puha porcelánbőrt eredményez és nagyon szép egységes arcbőrt.

Shea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Gyönyörűen fed, puha porcelánbőrt eredményez és nagyon szép egységes arcbőrt.

misno

2015. március 25.

Másodjára veszem meg. Először nagyon szerettem, mert a bőröm zsírosabb volt. Most már szárazabb lett, így azt kell mondjam, hogy kihangsúlyoz minden egyes kis száraz terültetet ami az arcomon van. Sajnálom nagyon...

misno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

stock14

2015. február 24.

A legeslegjobb alapozó amit valaha használtam! És ráadásul találtam olyan színt ami tökéletesen illik az arc színemhez. Amit mellesleg egyetlen egy alapozóban sem sikerült megtalálnom csak ebben az egy fajtában. Tökéletesen fed és nagyon tartós. A valaha volt legjobb alapozóm.

stock14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag