KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 4180 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szlilly

2017. december 12.

Sokszor néztem már ezt a terméket a drogériákban, de nagyon drágának tartottam a kiszereléshez képest. Az itteni vélemények alapján végül mégis rávettem magam és megvettem. Nem bántam meg. Ez egy csoda termék! Nagyon sokáig elég (nekem 2 hónapot bőven kitartott). Az illata kicsit furcsa, de nagyon gyorsan meg lehet szokni és amúgy se tartós az illat. Én minden hajmosás után használtam a vizes hajamra. Nem vártam hatalmas csodát tőle, de kellemesen meglepett. 1 hónap után azt vettem észre, hogy mikor összekötöm a hajam rengeteg kis babahajam van, amit nem tudok még összefogni. Soha nem gondoltam volna, hogy képes a hajam tömegét növelni, de mégis :) Zseniális, ma megyek újat venni belőle!

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

juditka70

2017. december 11.

Most a héten vásároltam meg a sok pozítiv vélemény alapán. Rögtön neki is estem hajat mosni,majd utána az esszenciával befújtam a fejbőröm,már az első használatával negyedére csökkent a hajhullásom mértéke. Száraz hajra is szoktam használni a fejbőrömre,kicsit zsírosítja a hajamat,de nem zavaró. Számomra valóban egy csodaszer! Csak ajánlani tudom!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 11.

Bridddzs

2017. december 10.

Nekem sajnos nem szüntette meg a hajhullást. Drága, kicsi, zsírosítja a hajam és nagyon viszketett tőle a fejbőröm. Szerettem volna, ha beválik de sajnos nem jött össze.

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

tuncsa

2017. december 6.

Ez egy csodaszer!!! Megállította a hajhullásomat, és hihetetlen mennyiségű új hajam nőtt. Heti 2-3 -szor használom hajmosás után.

tuncsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

nius

2017. december 3.

Alapból is szép, dús hajjal áldott meg az ég,viszont sajnos nagyon lassan nő, másodszor közel sem olyan egészséges kinézetű, mint szeretném. Heti max 1-szer használom, legfőképpen az alkohol miatt, de így is elmondhatom, hogy nagyon szép esésűvé, és sokkal egészségesebbé tette a hajam. Viszont még így is baromi gyorsan fogy. Mindenesetre hasonló problémákkal küszködőknek én jó szívvel tudom ajánlani.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Sunny23

2017. november 28.

Először is had mondja el, mennyire hálás vagyok az oldal kitalálójának és megvalósítójának, és ugyan ennyire hálás vagyok Mindenkinek, aki értékeléseket ír az oldalon.
A Termékről:
Ez egyszerűen SZUPER, SZUPER, SZUPER!!!! sírni tudnék örömömben :)
Hónapokon át, nagyon hullott a hajam. Annyira, hogy a lakásban nem volt olyan hely, ahol ne lett volna marokszámra a hajamból. Szedtem gyógyszereket, de semmit sem segítettek. Egyik oldalon látványosan kevesebb hajam lett, a másik oldalon pedig foltokban látszik ha felemelem a hajam felső részét, hogy honnan hullott ki. A hajmosás pedig egy igazi rémálom volt, mert tincsekben hullott olyankor a hajam. Nagyon elkeseredtem, tényleg azt hittem, hogy nem marad szinte hajam. Ekkor elkezdtem alaposabban utána olvasni, mit tehetnék még ez ellen. Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy megvásárolom. Kb. egy hét, napi egyszeri (én esténként használtam) használat után, nem hullik a hajam. El sem hittem. Már az első két nap után kevesebb hajam hullott, egy hét után pedig megállt a borzalmas hajhullásom. Most már nem használom minden nap, mert nem akarom, hogy hozzászokjon a fejbőröm, de heti 1-2 alkalommal hajmosás után befújom vele a fejbőrömet. +elkezdett nőni a babahajam olyan helyen, ahol eddig nem volt hajam :)
Az illata egyáltalán nem kellemetlen, egyszerűen kamilla illata van - szerintem. Igaz, hogy nem nagy a kiszerelése, és igaz, hogy elfogyna egy hét alatt, ha napi kétszer használnám, de megéri az árát, mert semmi más nem segített, és egy doboz után már megállt a hajhullásom.
Biztosan mindig tartok majd itthon! :)

Sunny23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

A Termékről:
Ez egyszerűen SZUPER, SZUPER, SZUPER!!!! sírni tudnék örömömben :)
Biztosan mindig tartok majd itthon! :)

Saranhuone

2017. november 24.

Update: jelentem, október közepére megállította az őszi hajhullásomat, amitől rendes esetben decemberig szenvedek. Heti 2 alkalommal fújkáltam, még mindig lötyög az alján egy kicsi. Most újravenni nem fogom, de a tavaszi vedlés alkalmával egészen biztosan újra találkozunk. <3

Szept. 30.: Általában egy hónap használat után szoktam értékelést írni a cuccokról, de ez most kivétel. Csak 2 hete használom, nem is minden nap, csak heti 2-3 alkalommal. És hat. Halál komolyan ez hat! Alapból szép gyorsan növő stb. hajam van, a Green pharmacy elixírjeit fújogatom rá hajmosás előtt. Viszont minden ősszel olyan mértékben kezd hullani, hogy az ijesztő. Ezzel a megszokott (és amúgy nagyon nagyon jó) GP elixír már sajnos nem birkózott meg, holott az év többi szakában minimálisra csökkentette a kihulló hajak számát. Idén úgy döntöttem hogy hadat üzenek. A GP elixír sajnos zsírosít, nem tudom naponta fújkálni, keresnem kellett valamit, ami mindennap fújható, így találtam rá erre. Korábban is nézegettem már de az ára miatt mindig visszavonultam, de most bevállaltam. Kifejezetten szeretem az erős növényes illatát, a svédcseppre (és a Jagerre :D ) emlékeztet. Rétegenként szétválasztom a hajam és minden választékot végigfújok, utána bemasszírozom. Kb. egy óráig még nedves, lelapulós érzete van a hajnak, utána ez elmúlik. Kicsit viszket, bizserget, de csak amíg beszívódik. Az első hét után már csak a fele hullt a hajamnak, a második héten még kevesebb. Ja és nem bántja a hajfestéket, sem az extrém színezőt. Elég gyorsan fogy, ami az árát tekintve nem túl jó hír de ha ennyire hatásos, akkor biztosan venni fogok még egy dobozzal és kúraszerűen kifújkálom.

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Bogi20

2017. november 19.

Én még csak 3 napja használom intenzíven (3-4x), de úgyérzem, hogy megvan a hatása, hajmosáskor és hajvasaláskor sem hullott ki sok hajam, csak amennyi normális, pedig máskor rengeteg kihullott ilyenkor :O
Egy hete szedem a Balea hajvitamint is, szóval nem tudom, hogy melyiknek köszönhetem, de így együtt már egész jók a tapasztalataim.
Viszont, az egy fekete pont, hogy ilyen kevés van benne :( az enyém mindjárt kiürül, ezért visszaveszem a napi 1x használatra. :)

Bogi20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

hrvthvivi

2017. november 8.

A sok pozitív krémmaniás vélemény miatt próbáltam ki, de nekem sajnos nem használt.Eléggé hullik a hajam így is bár ha jól megfigyeltem ősszel jellemzőbb ez. Azért 2 csillagot adok mert talán mintha a hajam egy icipicit jobb kondícióban lenne, de nem tudom, hogy ez ennek köszönhető e.

hrvthvivi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

enci89

2017. november 7.

Egy betegség következtében ijesztő mennyiségben hullott a hajam. Miután el kezdtem szedni a gyógyszert, 2 hétre rá megállt a hajhullás, de addigra legalább a 30%-a kihullott. Az itten vélemények alapján megvettem ezt az eszenciát. Egy flakonnal használtam el, minden nap használtam és szuper volt! Nagyon sok babahajam lett, és egyébként is biztos visszanőtt volna a hajam, de ez elősegítette a folyamatot. Az illata nem a legjobb, de ki lehet bírni. Engem jobban zavart az, hogy a fejbőröm nagyon pattanásos lett tőle, főként a halántéki résznél, de másfél hét után az is elmúlt. Röviden és tömören, nagyon jó, vegyétek meg biztos használni fog mindenkinek, persze csak akkor, ha a fő probléma ami a hajhullást kiváltja, megfelelően van kezelve.

enci89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.