KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   4180 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 4180 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
xxxx911118

2017. április 23.

Úgy vettem észre, hogy a hajam sokkal egészségesebbnek a használata óta, pedig eddig csak fél flakonnal használtam el. Nem nehezíti, nem zsírosítja a hajat, inkább felfrissíti. A kiszerelése sajnos elég kicsi, és nem is olcsó, ezért -1csillag

xxxx911118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Miskulancia

2017. március 19.

Elnézést, de csak nekem hullott tőle a hajam?
1 hónapos használat után kevesebb lett mint volt... nem tudom, allergiás reakció vagy mi a csuda, mindenesetre figyelem, csak óvatosan ezzel a micsodával!

Miskulancia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Elnézést, de csak nekem hullott tőle a hajam?

2017. március 14.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

petruszanna

2017. március 14.

Kúraszerűen használom minden évben. Először egy hónapig minden este, utána csak hajmosás után. Imádom, fantasztikus mennyiségű babahajam nől tőle minden évben.

petruszanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

tomkogy

2017. március 13.

Kúraszerűen használtam hajhullás miatt, de sajnos hatástalan volt.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Kúraszerűen használtam hajhullás miatt, de sajnos hatástalan volt.

zsozso1293

2017. március 2.

Hónapokig kúraszerűen használtam már két ízben is ezt a terméket, és talán ez az egyetlen hajápoló szer ami nekem valaha tényleg bevált. A hajhullást mondjuk kevésbé állította meg nekem, viszont reeeeengeteg!!! babahajam lett tőle, ami bizonyítja a hatékonyságát. Azóta is, ha hajra van szükségem, megveszem és használom, de mostmár csak hajmosás után. Már pár hét után látható a változás. Sajnos kicsit drága, és hamar kifogy, de aki hatékony hajnövesztő szert szeretne, az megtalálta!

zsozso1293
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

TaBePa

2017. március 2.

Még 3 napja használom, így mindenképp jövök updatelni, a termék által ajánlott 8-12 hét után. Az első benyomásaim: könnyen használható, illata megint csak ízlés dolga: egyszerűen gyógynövényes, szerintem nem rettenetes, olyan, mint a főzött kamillának. Kétszer használom naponta, és finoman bemasszírozom, ahogy a doboz ajánlja. Illetve hajmosás után. Amint letelik az ajánlott kúra időtartam, írok! Viszont keveslem a kiszerelést, biztos, hogy kell még többet vásárolnom erre az időszakra.

UPDATE: Első héten napi 2x használtam, plusz hajmosás után, azóta pedig naponta, és elhasználtam egy flakonnal. Én egy gyógyszertári samponnal együtt használtam, így nem tudom, hogy csak az vagy ez, vagy együtt a kettő használt, de sokkal kevésbé hullik a hajam, és az elején még bizsergett a fejbőröm, az mostanra megszűnt. Új hajszálakat nem fedeztem fel. Most nem veszek új flakonnal, mert sokkal jobb a helyzet, illetve mert elég kicsi a kiszerelés, és drága. Ezért levonok egy csillagot, de szerintem jó termék.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

szilfid

2017. február 23.

Tavaly nyáron nagyon elkezdett hullani a hajam, ezért gondoltam kipróbálom. Sajnos én nagyon rendszertelen használó vagyok, így általában csak napi egyszer masszíroztam a hajamba, de pár hét elteltével megszűnt a hajhullásom, de ami a legjobb, hogy rengeteg babahajam lett, amit a fodrászom is észrevett.
Szerintem az illata sem zavaró.
Általában olyankor vásárolom, amikor akciós, így 2000Ft körül van, és szerintem ennyit megér.

szilfid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Szerintem az illata sem zavaró.

Soleil

2017. február 20.

Hát, használtam kb. két és fél hónapig, majdnem minden nap.
Jó érzés volt beledörzsölni a gyógynövényeket a fejbőrömbe, szerintem javított picit a hajam állagán,
és talán gyorsabban is nőtt, de azért ez nem volt annyira látványos- pedig ez lett volna a fő célom.

Negatívumok: ahhoz képest, hogy mennyi van benne, és mennyibe kerül, ne látványos a hatása.
Tehát a napi szintű használata azt jelenti, hogy heti két flakonnal ráment a fejemre. Ez egy kicsit azért így sok...

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Hát, használtam kb. két és fél hónapig, majdnem minden nap.

gabrilla

2017. február 17.

Nem hajhullásra vettem! Inkább a növesztés volt a cél egy balul elsült fodrászkodás után. 2 hónapig használtam heti 4-5 alkalommal és rengeteg babahajam lett tőle. Nekem a gyógynövényes illatával sincs gondom. A kiszerelése lehetne kétszer ekkora mert hamar elfogy sajna ezért a -1 csillag. 1 hónap alatt simán el lehetne pacsálni belőle 2 flakonnal.

gabrilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.