KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4180 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 4180 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anita7977

2017. október 23.

Rettenetesen hullott a hajam hónapok óta, szinte mindent kipróbáltam, amikor rátaláltam és vettem egyet, majd még hármat. Nem egyedül csak ezt használtam, de megállt a hajhullásom, megszerettem és azóta is használom. Már nem minden naponta használom, csak hetente néhányszor, így azért nem fogy el olyan gyorsan, mert az elején a napi használat alatt gyorsan elfogyott és nem olcsó ahhoz. Adagolója praktikus, könnyen felvihető vele a szer.
Az ár miatt négy csillag.

Anita7977
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Az ár miatt négy csillag.

Bippaa

2017. október 18.

Nem tudom, hogy használ-e, viszont kb 1 hét alatt elfogyott a sűrű hajamban, ahhoz meg azért drága mulatság. Nevetségesen drága.

Bippaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

rekeszke

2017. október 9.

Már majdnem egy egész flakonnal elhasználtam, szinte minden nap fújtam belőle a fejbőrömre. Az adagolója nagyon jó, a vargásból az ugyanilyenem nagyon hamar elromlott. Hatását tekintve elég szuper, van egy csomó babahajam (bár most belsőleg és samponnal is próbálom gyorsítani a hajnövesztést, így nem tudom, melyik tehet róla leginkább).

rekeszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Laroselly

Korcsoport: < 18
2017. október 7.

Nem igazán szeretem az erős illata miatt. Változást meg nem vettem észre.

Laroselly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 7.

Nem igazán szeretem az erős illata miatt. Változást meg nem vettem észre.

Saranhuone

2017. szeptember 30.

Általában egy hónap használat után szoktam értékelést írni a cuccokról, de ez most kivétel. Csak 2 hete használom, nem is minden nap, csak heti 2-3 alkalommal. És hat. Halál komolyan ez hat! Alapból szép gyorsan növő stb. hajam van, a Green pharmacy elixírjeit fújogatom rá hajmosás előtt. Viszont minden ősszel olyan mértékben kezd hullani, hogy az ijesztő. Ezzel a megszokott (és amúgy nagyon nagyon jó) GP elixír már sajnos nem birkózott meg, holott az év többi szakában minimálisra csökkentette a kihulló hajak számát. Idén úgy döntöttem hogy hadat üzenek. A GP elixír sajnos zsírosít, nem tudom naponta fújkálni, keresnem kellett valamit, ami mindennap fújható, így találtam rá erre. Korábban is nézegettem már de az ára miatt mindig visszavonultam, de most bevállaltam. Kifejezetten szeretem az erős növényes illatát, a svédcseppre (és a Jagerre :D ) emlékeztet. Rétegenként szétválasztom a hajam és minden választékot végigfújok, utána bemasszírozom. Kb. egy óráig még nedves, lelapulós érzete van a hajnak, utána ez elmúlik. Kicsit viszket, bizserget, de csak amíg beszívódik. Az első hét után már csak a fele hullt a hajamnak, a második héten még kevesebb. Ja és nem bántja a hajfestéket, sem az extrém színezőt. Elég gyorsan fogy, ami az árát tekintve nem túl jó hír de ha ennyire hatásos, akkor biztosan venni fogok még egy dobozzal és kúraszerűen kifújkálom.

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

CeCeDrake

2017. szeptember 4.

2 hét intenzív használat mellett elfogyott 3 flakon. Cserébe nem hullik a hajam és úgy vettem észre, hogy a fejbőröm is szebb, ha lehet arra ezt mondani. Úgyhogy megérte az árát. Használom tovább, de már ritkábban, heti 2-3 alkalommal.
Az illata nem tetszik, de mindegy milyen, csak használjon!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Az illata nem tetszik, de mindegy milyen, csak használjon!

ritazsofia

2017. szeptember 3.

millió babahaj, nagyon jó érzés. már a negyedik flakonnal fájkodom, főled az őszi hajhullós időszakban életmentő.
én az Alpecin koffeinsamponával és a dm haarvital vitaminnal kombinálom, hogy ne essen baja a hajamnak.

ritazsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Kiryuu

2017. augusztus 14.

Egyszerűen imádtam! Nekem újjá élesztette a hajam, gyönyörűen nőtt tőle és a babahajszálaimból is már majdnem rendes haj lett. Csak nem tudtam utánpótlást venni és egy idő után elmúlt a hatás. De amúgy egy csodaszer, csak az árát nem szeretem és nekem hamar fogyott. Viszont ezért nem veszek le csillagot, mert tényleg imádom.

Kiryuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

nanana

2017. július 12.

Nekem bevált, majdnem teljesen megszűnt a hajhullásom. Használat után egy kicsit bizsergeti a fejbőröm. A hajam nem nehezíti, nem zsírosítja. Mindig vizes hajra, hajmosás után használom. Sok babahajam is nőtt. Nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

nanana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

ErdelyiDiana

2017. július 1.

Elégedett vagyok vele nagyon. Finoman bizsergeti a bőröm használatkor. Amióta fújogatom a hajam vele, nem változtattam a hajápolóimon így, egyértelműen ettől zsírosodik kevésbé a hajam. Nagyon praktikus fújókat adnak hozzá, vizes hajra szabad csak használni. Ha már a hajam nem zsírosodik annyira nálam megkapja a 5*, mert mással meg nem igazán értem ezt el eddig. Sokszor akcióban elérhető a weboldalukon, érdemes ránézni néha.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.