KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 4180 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kiryuu

2017. augusztus 14.

Egyszerűen imádtam! Nekem újjá élesztette a hajam, gyönyörűen nőtt tőle és a babahajszálaimból is már majdnem rendes haj lett. Csak nem tudtam utánpótlást venni és egy idő után elmúlt a hatás. De amúgy egy csodaszer, csak az árát nem szeretem és nekem hamar fogyott. Viszont ezért nem veszek le csillagot, mert tényleg imádom.

Kiryuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

nanana

2017. július 12.

Nekem bevált, majdnem teljesen megszűnt a hajhullásom. Használat után egy kicsit bizsergeti a fejbőröm. A hajam nem nehezíti, nem zsírosítja. Mindig vizes hajra, hajmosás után használom. Sok babahajam is nőtt. Nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

nanana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

ErdelyiDiana

2017. július 1.

Elégedett vagyok vele nagyon. Finoman bizsergeti a bőröm használatkor. Amióta fújogatom a hajam vele, nem változtattam a hajápolóimon így, egyértelműen ettől zsírosodik kevésbé a hajam. Nagyon praktikus fújókat adnak hozzá, vizes hajra szabad csak használni. Ha már a hajam nem zsírosodik annyira nálam megkapja a 5*, mert mással meg nem igazán értem ezt el eddig. Sokszor akcióban elérhető a weboldalukon, érdemes ránézni néha.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

trezsofi

2017. június 9.

Amikor elkezd hullani a hajam, mindig ezt a kis csodaszert veszem meg, mert 2 hét alatt rendbeszed! Megállítja a hajhullásomat, még a legextrémebb időszakokban is, és kis babahajak nőnek a kihullott szálak helyére :) Egyedüli hátránya hogy kicsit kevés van a flakonban, de ha nem mindennap használom, hanem mondjuk hetente 2szer, hajmosások után, akkor kibírja egy hónapig, és szerintem úgy ár-érték arányban megéri!

trezsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Nikolaj

2017. május 24.

A hajam nem hullik, de ajándékba kaptam. Sok babahajam lett tőle, olyan illata van mint a jägernek. 😀

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

xxxx911118

2017. április 23.

Úgy vettem észre, hogy a hajam sokkal egészségesebbnek a használata óta, pedig eddig csak fél flakonnal használtam el. Nem nehezíti, nem zsírosítja a hajat, inkább felfrissíti. A kiszerelése sajnos elég kicsi, és nem is olcsó, ezért -1csillag

xxxx911118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Miskulancia

2017. március 19.

Elnézést, de csak nekem hullott tőle a hajam?
1 hónapos használat után kevesebb lett mint volt... nem tudom, allergiás reakció vagy mi a csuda, mindenesetre figyelem, csak óvatosan ezzel a micsodával!

Miskulancia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Elnézést, de csak nekem hullott tőle a hajam?

2017. március 14.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

petruszanna

2017. március 14.

Kúraszerűen használom minden évben. Először egy hónapig minden este, utána csak hajmosás után. Imádom, fantasztikus mennyiségű babahajam nől tőle minden évben.

petruszanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

tomkogy

2017. március 13.

Kúraszerűen használtam hajhullás miatt, de sajnos hatástalan volt.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Kúraszerűen használtam hajhullás miatt, de sajnos hatástalan volt.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.