KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Floree

2018. december 27.

Legutóbbi (hétfői) hajmosás alkalmával a márka piros koffeines samponjával együtt használtam ezt a hajszeszt (nem az enyém, de kipróbáltam). Brutál tartást adott a hajamnak, és még mindig nem látszik a zsírosodás a hajtöveken, pedig nekem már a második napon csatakos a hajam; emellett nem is vakarózom, pedig sajnos az is szokott lenni már a második napon. Azt hiszem majd beruházok magamnak erre, mert valamit nagyon tud ez a termék. Jelentősen javított a hajam szerkezetén már az első használatkor. Tetszik!

Floree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Raulita

2018. december 25.

Már több, mint három hónapja használom, lelkiismeretesen, minden nap, ahogy kell. A hatás? SEMMI! Nagyon semmi. A hajam továbbra is nagyon hullik és még babahajaim se nőttek, amit többektől hallottam, hogy arra is jó. Szóval: pénzkidobás. A maradékot még elhasználom, de ajánlani senkinek nem fogom, az tuti.

Raulita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 25.

Klarapicur

2018. december 17.

Szülés után rettenetes hullott a hajam, megvettem, a leírás szerint használtam, hát az én esetemben a hajhullást nem szüntette meg, de legalább nőtt babahaj a kihullott helyett, és ami plusz jó, kevésbé zsírosodott tőle a hajam. Mivel egy flakon alig elég két hétre, elég drága szerintem. Kipróbáltam a piros erősebb verzióját is, a hajhullást az se szüntette meg.

Klarapicur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

molnadrienn

2018. december 8.

Több maroknyi hajam hullott ki egy-egy hajmosás alkalmával, ami abszolút nem volt a megszokott őszi hajhullásnak betudható. Ezután találtam rá erre a termékre. Folyamatos használata mellett jóval kevesebb hajam hullott ki, és mire a kiszerelés majdnem teljesen elfogyott, észrevettem, hogy rengeteg babahajam nőtt. Igazi csodaszernek mondható, az illata pedig tipikusan "gyógynövényes", ami nekem kifejezetten tetszik. Bárkinek szívből ajánlom.

molnadrienn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

zsuzsyb

2018. december 6.

Sajnos a hajhullasomon nem segitett, viszont millio babahajam lett tole.

zsuzsyb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Sajnos a hajhullasomon nem segitett, viszont millio babahajam lett tole.

jujeana

2018. december 6.

Nagyon jó készítmény! Már több tubussal elhasználtam belőle! Nekem elsődlegesen a rengeteg babahaj volt szembetűnő, és ezt a fodrászom is megjegyezte. Egy ideje nem vettem újra, de most így decemberben is még tart az "őszi hajhullás" úgyhogy megint elkezdem használni.
Én nem fújtam be napi szinten, csak hajmosás. hajszárítás után, heti 2x de úgy is hatásos!

jujeana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

ninully24

2018. november 17.

Talán mintha segített volna, nem tudom eldönteni. Egy idő után úgy éreztem, hogy hiába fújkálom a hajamra :( 2 flakonnal is elhasználtam pedig..

ninully24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Odry87

2018. november 16.

Abszolút teszi az előírt dolgát. Ha rendszeresen használom sok babahajat eredményez.

Odry87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Szeszi

2018. november 7.

Tény, az ára borsos
DE!
Nem mondom, hogy teljesen megállította a hajhullásomat de nincs már messze, hogy kiálljak a dzsungel közepére mint a dzsungel királya, komolyan olyan oroszlánsövényt növeszt ez a szer nekem hamarosan.
Én még életemben nem láttam ennyi hajat a fejemen. Rengeteg babahaj és csak nőnek, nőnek. Ami a durva őszi hajullásommal kihullott (egy markényi a zuhanyban minden hajmosás után) az most nagyon szépen visszapótolta magát, sőt még több is.

Nem szoktam kommentelni csak akkor ha valami tényleg beválik, tehát ezt terméket tényleg bárkinek bátran ajánlom akinek a mindennapjait és az önbizalmát rombolja a hajhullás.Tudom, hogy mennyire bosszantó én is évekig küzdöttem vele de ez a kis csodaszer most szépen helyrerakja. Én most fogyasztom a második flakonnal, Alaposan bele kell dörzsölni a fejbőrbe és kúraszerűen minden nap használni. Én emelett samponnak a yamuna shae vajas samponját használom és jelenleg tényleg ragyog a hajam. Remélem ez segít bárkinek aki 'bad hair' problémákkal küzd :)

Szeszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Tény, az ára borsos
DE!

Fairy24

2018. november 2.

3 flakonnal használtam el (samponjával együtt). Egy kicsit mérsékelte a hajhullásom (hormonális probléma miatt volt), viszont sokat segített utána abban, hogy újra visszanőjön a hajam. Észrevehetően több és erősebb hajszálak nőttek vissza (rengeteg babahaj). Engem nem zavart a gyógynövényes illat, ami egyébként is hamar elillan. Egyetlen negatívuma az volt, hogy kicsit gyorsabban zsírosodott/korpásodott tőle a fejbőröm (egyébként is hamar zsírosodó/korpásodó a fejbőröm), így nem is használtam naponta, csak kb. hetente 2x, de így is hatásos volt.

Fairy24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.