KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: 1500 Ft , Eladó: Bettina96
Állapot: kétszer használtam, kb két hete bontottam, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás esetén foxpost fizetendő, személyesen Budapest egyes részein átvehető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szeszi

2018. november 7.

Tény, az ára borsos
DE!
Nem mondom, hogy teljesen megállította a hajhullásomat de nincs már messze, hogy kiálljak a dzsungel közepére mint a dzsungel királya, komolyan olyan oroszlánsövényt növeszt ez a szer nekem hamarosan.
Én még életemben nem láttam ennyi hajat a fejemen. Rengeteg babahaj és csak nőnek, nőnek. Ami a durva őszi hajullásommal kihullott (egy markényi a zuhanyban minden hajmosás után) az most nagyon szépen visszapótolta magát, sőt még több is.

Nem szoktam kommentelni csak akkor ha valami tényleg beválik, tehát ezt terméket tényleg bárkinek bátran ajánlom akinek a mindennapjait és az önbizalmát rombolja a hajhullás.Tudom, hogy mennyire bosszantó én is évekig küzdöttem vele de ez a kis csodaszer most szépen helyrerakja. Én most fogyasztom a második flakonnal, Alaposan bele kell dörzsölni a fejbőrbe és kúraszerűen minden nap használni. Én emelett samponnak a yamuna shae vajas samponját használom és jelenleg tényleg ragyog a hajam. Remélem ez segít bárkinek aki 'bad hair' problémákkal küzd :)

Szeszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Tény, az ára borsos
DE!

Fairy24

2018. november 2.

3 flakonnal használtam el (samponjával együtt). Egy kicsit mérsékelte a hajhullásom (hormonális probléma miatt volt), viszont sokat segített utána abban, hogy újra visszanőjön a hajam. Észrevehetően több és erősebb hajszálak nőttek vissza (rengeteg babahaj). Engem nem zavart a gyógynövényes illat, ami egyébként is hamar elillan. Egyetlen negatívuma az volt, hogy kicsit gyorsabban zsírosodott/korpásodott tőle a fejbőröm (egyébként is hamar zsírosodó/korpásodó a fejbőröm), így nem is használtam naponta, csak kb. hetente 2x, de így is hatásos volt.

Fairy24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

eheiszki

2018. november 2.

Sajnos nekem 0.. majdnem 4 flakonnal használtam el, fejbőrbe masszíroztam napi 2szer. Ugyanúgy hullik a hajam. Minden orvosi vizsgálaton voltam (vérkép, fogorvos, nőgyógyászat, hormon rendszer stb.) minden oke. Es 29 évesen kihullik a hajam. 😢
1 csillagot kap mert nem zsírosított es praktikus a flakon.

eheiszki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

1 csillagot kap mert nem zsírosított es praktikus a flakon.

fannas

2018. október 30.

Szerintem nagyon jó kis készítmény! Elhasználtam egy flakonnal egy borzalmas hajhullás közepette. Megállt a hajhullás és most már látható a sok-sok új haj. Az itteni vélemények alapján vettem meg, de én is csak ajánlani tudom. Valószínűleg azért is jó, mert be kell dörzsölni a fejbőrbe és ezáltal megpezsdül a vérkeringés. Ha megszárad nem is lehet érezni a gyógynövényes illatot.

fannas
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

Risella

2018. október 6.

3 flakonnal próbáltam szerencsét +a samponnal. Nekem semmit sem ért, ráadásul nagyon zsírosodott tőle a hajam és büdös is volt.

Risella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Erisz11

2018. augusztus 14.

A második flakonnal használom, de nekem sajnos nem hozott látványos javulást. Az illata jó, és nem is zsírosít, ez pozitívum.

Erisz11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

balintimola

2018. augusztus 12.

Itt olvastam róla,aztán gondoltam egy próbát megér es nagyon nem bántam meg!
Szuper termék,mindenkinek ajánlom!
Egyáltalán nem hullott a hajam.

balintimola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Itt olvastam róla,aztán gondoltam egy próbát megér es nagyon nem bántam meg!
Szuper termék,mindenkinek ajánlom!
Egyáltalán nem hullott a hajam.

Sophieb

2018. augusztus 9.

Nekem bevált, amíg használtam nem hullott annyira a hajam. Kicsit fura szaga van de hajszaritas után nem marad benne a hajban

Sophieb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

szabina357

2018. július 23.

Én fokozott hajzsírosodás miatt csak hajmosás után használom. Ezzel legalább egy nappal ki tudom tolni a következő hajmosást. Jó érzés használat után a fejbőrömnek.

szabina357
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

wildrose

2018. július 12.

Gyógynövényes, de nem extra erős vagy kellemetlen illatú, érezhetően fokozza a fejbőr vérkeringését, gyorsabban nőtt tőle a hajam, és több is lett valamennyivel.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.