KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4180 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 4180 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 4500 Ft + posta , Eladó: fenyszereto
Állapot: 2 db bontatlan, 1 db kevés hiányzik, Helyszín: Hatvan, fizetés: Előre utalás után posta. Személyes átvétel Hatvan.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

krisztina0012

2018. május 20.

Sajnos én semmilyen hatást nem vettem észre. :(

krisztina0012
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Sajnos én semmilyen hatást nem vettem észre. :(

viola10

2018. május 14.

Tavasszal és ősszel rendszeresen hullott a hajam, nem vészesen, de mégiscsak zavart. Egy próbát megér alapon vettem meg ezt az esszenciát, és nekem nagyon bevált. Nem csak a hullást csökkentette drasztikusan, de helyes kis babahajak is nőnek tőle folyamatosan. Az első próbaüzem óta mindig van otthon, évszakváltáskor nagyon hasznos tud lenni!

viola10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Athyna

2018. május 13.

Nem "csodaszer", a hajhullásom csökkent. Használat után a hajam elnehezült, nehezen formázhatóvá vált. Pozitív hatása már 3hèt rendszeres használat után látható (babahajak).

Athyna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

Audi

2018. május 12.

Kevés az a hajápoló, amire 5 csillagot tudok adni. Nem hiába, hiszen a hajam nagyon gyenge, van vagy összesen 5 szál, hamar zsírosodik, ezáltal lelapul, és már a sima hajszárító használattól is törik mint a száraz kenyér.. Erre múlt évben még hozzájött, egy sosem látott hajhullás. De tényleg, olyan ironikus, hogy erre az EGY tulajdonságára büszke voltam a hajamnak, hogy sosem hullik, még hajmosáskor is csak néhány szál.. szóval a helyzet durva volt, az a kis marék hajam mint nap vesztett picike tömegéből, már két hét után ceruzavastagságú volt összekötve. Életem krízise :D
Kentem tényleg majdnem mindennel, ricinus, Alpecin, Rahua, rozmaring, Herbária termékek, ( két hét alatt költöttem el az egész nyári zsebpénzem) amikor a mostmárúgyistökmindegy alapon megvettem ezt a terméket. Már voltak csalódásaim a márkával kapcsolatban - tokaji aszús krém két nap alatt hozta elő az össze kamaszpattanásom - de ennek adtam egy esélyt.. és milyen jó hogy megtettem. Akkor, anno, nagyjából három hét alatt teljesen megoldotta a problémám, de többet is hozott, babahajak garmadát. Jelentem, Sosem volt még ennyi! Azóta minden harmadik hónapban tartok egy három négyhetes kúrát, és a hajtömegem kábé kétszeresére nőtt. (Oké így is szánalmasan kevés, de aki az én cipőmben jár, az tudja ez mennyit jelent.. ) Szóval a kúrák alatt naponta egyszer, nagyjából 10-12 fújást teszek a fejbőrömre, belemasszírozom, majd a nap folyamán még egyszer -termék használata nélkül - megmasszírozom a fejem.
Tudom, hogy relatíve drága és kevés van benne, mert nekem is egy flakon nagyjából másfél hétig elég, de aki egy kicsit is hasonló helyzetben van, annak meleg szívvel ajánlom.

Audi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Domika95

2018. május 10.

Rengeteg pénzt kidobtam rá,semmi hatása nem volt és kb 3 alkalom egy flakon...Ennél többet nem is tudok írni...

Domika95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Bubucim

2018. április 13.

Karácsony előtt vettem. Az utasításnak megfelelően használtam, azaz minden nap. Azonban semmit nem segített a hajhullásomon. :( Karácsony óta pedig csak éreznem kellene, ha használna. Azelőtt a Helia-D Tokaji asszús arckrémében csalódtam, most ebben is. :( Úgy néz ki, nem vagyunk kompatibilisek a márkával.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Lolara

2018. április 7.

Szkeptikus voltam mikor először megvettem, de nagyon meglepett az eredmény. Én naponta egyszer használtam és pár hét után meglepő módon csökkentette a hajhullásom. (A hajhullás + száraz bőr kombinációt sajnos állandóan tapasztalom, néhol ekcémába hajlóan. Mivel semmi nem használt próbából megvettem. ) Meglepődtem mikor még a száraz fejbőröm hámlását és viszketés érzetét is csökkentette. o.O Erre mondjuk nem számítottam. Most egy ideig kíváncsiságból kihagytam a használatát, de a tüneteim visszatértek. Sajnos kicsi a kiszerelés (ezért csak 4*), de valóban hatásos, szóval tuti újra fogom venni.

Lolara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

diosbejgli

2018. március 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam :) Az ára kicsit magas, de sokáig kitart.

diosbejgli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

bugeyes

2018. március 27.

Alkalmanként rám jön valami késztetés és használgatom, de mivel nem rendszeresen, így nem tudok olyan hitelesen nyilatkozni róla. Amikor viszont intenzívebben használtam, új babahajakat véltem felfedezni, úgyhogy valamit biztosan tud. Majd update-elek.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

w411f10wer

Korcsoport: < 18
2018. március 22.

Édesanyám nagyon szereti :)

w411f10wer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 22.

Édesanyám nagyon szereti :)

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.