KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Ár: 500 ft , Eladó: ciccenet
Állapot: párszor használt. , Helyszín: Szentendre, Budapest , fizetés: személyes átvétel vagy posta
AKCIÓ Clinique Liquid Facial Soap Mild - 15 ml
Ár: 550 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

mdalma46

2017. augusztus 16.

Először a három lépéses rutin részeként próbáltam ki, majd mintát kaptam belőle egy vásárlás után. Nem tűnik soknak, de nagyon sokáig elég. Megfelelően tisztít, de az árát eléggé sokallom. Jelenleg keresem az olcsóbb alternatíváját.

mdalma46
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

kneva

2017. június 22.

Az elmúlt 5 évben szinte kizárólag ezt használtam. Valamiért ebből a mild- változatból jobban megszerettem a folyékony formát, mint a tömb szappant.
Kevés is elég, remekül habzik. Szilikon kefécskével használom és így különösen sokáig kitart. Bőrömet nem szárítja, kíméletesnek érzem.
Pár hónapja sajnos hűtlen lettem hozzá, és elkezdtem SLS mentes habzó lemosók után érdeklődni, de most úgy érzem, hogy mégis vissza fogok térni hozzá. Nekem hiányzik a habzás, anélkül nem érzem elég tisztának a bőröm.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

LufiNyuszi

2017. június 20.

Sokáig csak ezt használtam, de most leváltottam a balzsamra, mert szerintem az amúgy is nagyon száraz szemkörnyéki bőrt valószínűleg tovább szárította esetemben. Máskülönben nagyon jól végzi a dolgát, minden sminket és napfényvédőt szépen letisztít, nincs szükség se tonikra, se micellás vízre utána és nagyon sokáig elég.

LufiNyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

BlindedByLipstick

2017. április 28.

A három lépéses arcápolási csomag részeként vettem meg, és nagy a valószínűsége, hogy önállóan is meg fogom venni, a többi termékkel együtt. Hiába próbálkozom a drogériák kínálataival, egyik sem ér el olyan szép eredményt, mint a Lush arcápoló termékei, vagy ez a szett. Kellemesen habzik és a bőrömnek is jó érzés a gyengéd, de mégis hatékony tisztítása. A Piros Napok és az egyetemi stressz, emiatt pedig a helytelen étkezés, és a túlzott parfümhasználat alaposan megviselte a bőrömet, soha annyi pattanásom és ronda pórusom nem volt, mint a Húsvét előtti héten. A Holika Holika After Hard Study fátyolmaszkja elbánt a parfümkiütésekkel, de az igazi segítség ez a termék volt. Két nap alatt gyönyörűen lehúzta a gyulladást, és a pórusaim is láthatóan szebbek lettek, eltűntek a homlokomról a kis göcsörtök. Naponta kétszer használom, és még így is félig van a 30 ml-es tubus. Csak ajánlani tudom, szerintem megéri venni egy olyan terméket, ami hatékony és sokáig elég.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Regi84

2017. április 22.

Nem minden este használom, picit szárít de nem vészesen... Jól leszedi a sminket.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

-Agi-

2017. január 18.

A három lépés részeként és önállóan is szuper, elképesztően kevés kell belőle, nagyon jól habzik, jól tisztít, de minimálisan szárít, így inkább nyáron használom. Télen az extra mild változattal helyettesítem.

-Agi-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 18.

Rizsa

2017. január 2.

Szépen tisztítja az arcbőröm, nem irritálja vagy szárítja a bőrömet. A 3 lépés többi termékeivel együtt használom.
Szeretem, hogy igazán tisztának érzem az arcom a használata után, de nem hiszem, hogy kihagyhatatlan lépés lenne (vagy legalábbis ne lehetne mással helyettesíteni).

Rizsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

eclipse

2016. december 15.

Kis kiszerelesu 3 lepes csomagban vettem, alapvetoen elegedett vagyok vele, szepen tisztit, a micellas lemosos vattakorong tiszta utana; kevesbe habzik, mint az eggyel erosebb oily skin formula. Az ara miatt viszont biztosan nem veszem meg normal meretben, sokkal olcsobban is vannak lemosok, amik ugyanezt tudjak.

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Tevii97

2016. október 7.

Már van egy jól bevált arclemosóm (Himalaya), ezt a lemosót a 3 lépéses csomag részeként vettem, és bár szépen leszedi a sminket, az előző arclemosómmal használtam a másik két Clinique terméket, csak azért tértem vissza erre, mert a 3 termék együtt jobban működik. Nem vettem észre semmi pluszt benne, ezért csak 3 csillag.

Tevii97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Virvatuli

2016. szeptember 24.

Drága, de nagyon sokáig elég. Viszont muszáj előtte sminklemosót is használni, és engem egy kicsit szárít, ezért csak 4 csillag.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sucrose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.