Best of Beauty 2019

La Roche-Posay

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. december 5.

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kíméletesen tisztítja meg a bőrt összetevőinek köszönhetően, melyeket azért választottak ki, hogy tekintettel legyenek az érzékeny bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, tisztán és felfrissülve hagyva a bőrt. Bőrnyugtató és anti-irritáns tulajdonságú.

Ár: 2000 Ft + pk , Eladó: baranyibianka
Állapot: 1-szer próbáltam, aztán más terméket használtam:), Helyszín: --, fizetés: Postával küldöm
*ajandek* La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
Ár: 0 , Eladó: andrea91
Állapot: Uj, Helyszín: --, fizetés: --
zemniki

2019. június 18.

Nekem már pumpás kiszerelésű, amit jobb szeretek, mint a tubusokat, de ettől függetlenül számomra csupa kellemetlenség a használata.
Hiába érzékeny bőrre, az enyémet csípi és kipirosítja. Az illata számomra a buborékfújokat idézi, amivel nem lenne baj, ha nem érezném a számban is.
A hámlasztós tonic-kal és a fényvédős duo+-szal együtt vettem, de a trio-ból az egyetlen profitom eddig a fényvédelem, a gyulladt aknék maradtak a helyükön. Se kisebbek nem lettek, se halványabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Bogi123

2019. június 17.

Most már lassan 2 hónapja használom, kis mennyiség is elég belőle, szépen megtisztítja a bőröm. Szebb lett az arcom, mióta használom, meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Kinguska09

2019. május 30.

Az eddigi egyik legjobb arclemoso amit hasznaltam

1. Gyorsan alaposan tisztit
2. Nem kell belole sok (sokaig elegendo lehet)
3. Nekem zsiros a borom de amiota ezzel tisztitom javulni latszik a helyzet
4. Nem lett tole borirritaciom sem uj pattanasom
5.ar ertek aranyba szerintem megeri
Ujra veszem ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Az eddigi egyik legjobb arclemoso amit hasznaltam

1. Gyorsan alaposan tisztit
2. Nem kell belole sok (sokaig elegendo lehet)
3. Nekem zsiros a borom de amiota ezzel tisztitom javulni latszik a helyzet
4. Nem lett tole borirritaciom sem uj pattanasom
5.ar ertek aranyba szerintem megeri
Ujra veszem ha elfogy!

Katell

2019. május 22.

Szeretem az állagát és jól tisztít. Elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Szeretem az állagát és jól tisztít. Elégedett vagyok vele

Kispanda

2019. május 16.

Jól tisztít, kevés is elég belőle, így jó sokáig kitart (a borzalmas árához képest). Nekem nagyon kiszárította a bőrömet, feszült, viszketett minden mosás után. Kénytelen voltam krémezni utána (ez azért is probléma, mert nem igazán találtam még megfelelő hidratáló krémet). Az illata nagyon fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

kremmed

2019. május 11.

Nagyon lassan jöttem rá, hogy ez a lemosó nem jó nekem. Sajnos akkorra már teljesen kiszárította az arcom, húzódott, érzékeny és kipirosodásra hajlamos lett a bőröm lett tőle, amik addig egyáltalán nem voltak jellemzők. Hiába használtam mindenféle szérumot és hidratálót, nem használtak. Egy ponton annyira elkeseredtem, hogy minden addig használt terméket elhagytam, elkezdtem utánaolvasni, tudatosabban kezdtem megválasztani a használt termékeket, kértem termékmintákat, mielőtt beruháztam volna egy nagyobb kiszerelésre. S így visszaállt a normál bőrtipusom szerencsére. Ezt a lemosót pedig kézmosónak használtam el, mondanom se kell hogy a kezeim is iszonyatosan kiszárította..
Nekem ez a termék tanulság rá, hogy ami drága, nem mindig jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Nekem ez a termék tanulság rá, hogy ami drága, nem mindig jó.

PETRA820718

2019. április 17.

Patikában vásároltam, azt mondták kedvezményes áron 2700 ft volt, utána néztem nem biztos, hogy ez annyira kedvezményes,főleg úgy, hogy ez a termék egy KATASZTRÓFA.
Három használattal tönkre tette a jó minőségű arcbőrömet, szétszárította, hámlasztotta.
Gyakorlatilag másfél hét alatt hoztam helyre a Bio Oil-al. (Ez nem reklám) 😊
Ja és nem mellékesen, de a tubusa 3 használat után darabokra tört...nem tudom nem-e valami romlott vackot adtak el nekem, de sok bosszúságot okozott mind a termék és a patika is.
Minősíthetetlen...minusz csillag járna,de jó sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Gyakorlatilag másfél hét alatt hoztam helyre a Bio Oil-al. (Ez nem reklám) 😊
Minősíthetetlen...minusz csillag járna,de jó sok.

brigditd

2019. március 30.

Ahoz képest amit tud elég drága. Olcsóbb lemosok is tudják ugyanazt amit ő. Plusz vízálló sminkkel nem igazán birkózik meg. Sokat nem segített a problémás bőrömön. Talán majd még adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Verus417

2019. március 10.

Jól tisztít és jól habzik,de ezt egy sokkal olcsóbb arclemsó is megteszi. Nem láttam nagy változást tőle az arcomon,egy kicsit segíttett a pattanásokon,de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Valdo

2019. március 1.

A bőrgyógyászom ajánlotta a rosaceás, kombinált bőrömre. A 4. nap használat után az orcáim és az állam kiszáradt, így maradok az esti használatnál, hogy egy zsírosabb krémet tudjak felkenni utána.
A kezdődö pattikat nagyon szépen leszárítja és szép matt a bőröm is mosás után.
Mióta ezt használom pihe-puha az arcbőröm is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

A kezdődö pattikat nagyon szépen leszárítja és szép matt a bőröm is mosás után.
Mióta ezt használom pihe-puha az arcbőröm is :)

Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Caprylyl Glycol