La Roche-Posay

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. december 5.

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kíméletesen tisztítja meg a bőrt összetevőinek köszönhetően, melyeket azért választottak ki, hogy tekintettel legyenek az érzékeny bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, tisztán és felfrissülve hagyva a bőrt. Bőrnyugtató és anti-irritáns tulajdonságú.

Ár: 500ft , Eladó: Kiyoko
Állapot: új 5db, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postai úton
Ár: 2400 , Eladó: JuditJuhasz
Állapot: 3x használt , Helyszín: Berettyóújfalu, fizetés: Postai úton
PB11

2019. október 17.

Pár hete használom szerintem mindent tud amit egy arclemosónak tudnia kell, nagyon jól tisztít nem szárít túlságosan. Együtt használom a Effaclar DUO(+) korrekciós bőrápoló krémmel, nekem nagyon be vált a problémás bőrömre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

SugarB

2019. október 17.

Az egyik legtökéletesebb arclemosó, amivel valaha dolgom volt. Szépen segíti a pattanások elleni küzdelmet, az egyetlen negatívuma számomra, hogy pár hónap után már nem éreztem a hatását, hozzászokott a bőröm nyilván. Kis szünet után újra hatásos volt, most újra szünetelek. Az árát húzósnak érzem sajnos, akcióban/csomagban éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Brony

2019. október 4.

Bőrgyógyász ajánlotta az eddigi életemet tönkretevő pattanásos bőrömre (más termékek mellett)
Mindig irigyeltem másoktól, hogy hogy lehet olyan tiszta az orruk és álluk, hogy nem virítanak rajta a fekete mitesszerek, mint nekem...
Nnnna most már nekem sem látszanak még csak a pórusaim sem 😁 még furcsa ez az állapot, de tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Nashuaaa

2019. szeptember 16.

Nem volt vele semmi baj, de sok változást nem okozott és igazából meg is untam gyorsan (ez egyértelműen nem a termék hibája). Viszont nem irritált, nem lettek tőle kiütéseim és semmi egyéb gond, valamint megfelelően tisztított. Újravenni nem fogom, a meglévőt is eladtam, viszont nem rossz termék, csak épp ennyiért többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

mjenni

2019. augusztus 5.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Már több, mint másfél éve csak ezt használom. Az érzékeny arcbőrömet nem bántja, szépen megtisztítja. A pumpás kiszerelés tökéletes. Nem kell belőle sok, sokáig elég. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Julifoldvari

2019. július 14.

Szimpi, hogy kevés összetevője van, de nagy változást nem okozott nálam. Az tény, hogy nagyon kevés kell belőle, de emiatt őszintén szólva nagyon megunom az illatát (tudom, hülyeség...) Szerintem elég drága ahhoz képest, hogy semmi drasztikus hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Mirabylia

2019. július 6.

Nagyon szeretem, nekem bevált! Szeretem az illatát, jól habzik és tisztít. Szereti a bőröm. Csomagban vettem, így jelentősen kedvezményes volt. Nagyon rég használom, nekem bevált. Akkora kiszerelés, hogy sokáig nem kell még vennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

zemniki

2019. június 18.

Nekem már pumpás kiszerelésű, amit jobb szeretek, mint a tubusokat, de ettől függetlenül számomra csupa kellemetlenség a használata.
Hiába érzékeny bőrre, az enyémet csípi és kipirosítja. Az illata számomra a buborékfújokat idézi, amivel nem lenne baj, ha nem érezném a számban is.
A hámlasztós tonic-kal és a fényvédős duo+-szal együtt vettem, de a trio-ból az egyetlen profitom eddig a fényvédelem, a gyulladt aknék maradtak a helyükön. Se kisebbek nem lettek, se halványabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Bogi123

2019. június 17.

Most már lassan 2 hónapja használom, kis mennyiség is elég belőle, szépen megtisztítja a bőröm. Szebb lett az arcom, mióta használom, meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Kinguska09

2019. május 30.

Az eddigi egyik legjobb arclemoso amit hasznaltam

1. Gyorsan alaposan tisztit
2. Nem kell belole sok (sokaig elegendo lehet)
3. Nekem zsiros a borom de amiota ezzel tisztitom javulni latszik a helyzet
4. Nem lett tole borirritaciom sem uj pattanasom
5.ar ertek aranyba szerintem megeri
Ujra veszem ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Az eddigi egyik legjobb arclemoso amit hasznaltam

1. Gyorsan alaposan tisztit
2. Nem kell belole sok (sokaig elegendo lehet)
3. Nekem zsiros a borom de amiota ezzel tisztitom javulni latszik a helyzet
4. Nem lett tole borirritaciom sem uj pattanasom