La Roche-Posay

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. december 5.

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kíméletesen tisztítja meg a bőrt összetevőinek köszönhetően, melyeket azért választottak ki, hogy tekintettel legyenek az érzékeny bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, tisztán és felfrissülve hagyva a bőrt. Bőrnyugtató és anti-irritáns tulajdonságú.

Ár: 2400 , Eladó: JuditJuhasz
Állapot: 3x használt , Helyszín: Berettyóújfalu, fizetés: Postai úton
Ár: 400 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.

pepa

2020. március 4.

La Roche-Posay Effaclar Duo krémmel együtt használom reggel és este. Szeretem, mert szépen leszedi a sminket az arcomról és jól tisztítja a bőrt is. Kissé szárít, de utána a krém megnyugtatja a bőröm. Mióta La Roche-t használok az arcbőröm sokkal tisztább, szebb és egységesebb, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Blackxentric

2020. február 1.

Kettő tasakos mintát használtam el belőle. Nagyon kellemes a használata és jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

nicorosie

2020. január 12.

Kellemes érzést hagyott maga után, puha, tiszta arcbőr, szerettem használni. Különösebb észrevételem nincsen. A duo + krémmel használtam egyidejúleg, de úgy vettem észre, hogy nem javít a helyzetemen, amit inkább a krémnek tudtam be. Így az arclemosót nem húznám le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

sackoka

2020. január 2.

Nagyon szeretem! Ha nem használom, már érzem, hogy hiányzik a bőrömnek. Foreoval használom, iszonyú puha és sima lesz használat után a bőröm. Rosszabb napokon szépen elmulasztja a pattanásokat! Eddig a legjobb arclemosó amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Bearbunny

2019. december 20.

400 ml-es kiszerelésben van meg már egy jó ideje, és nagyon szeretem. Kellemes illata van, valóban csökkenti a pattanások és miteszerek számát, ellenben a bőrömet nagyon szárítja, így csínján kell bánnom vele. Ha elfogy (ami szerintem jó soká lesz, több, mint fél éve vettem, és 3/4-e megvan még), akkor szerintem újra fogom venni, de kisebb kiszerelésben, hogy más termékeknek is helyet adjak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Vicus

2019. november 17.

Mintáim voltak belőle, de így is jó pár használatara elegendőek voltak. Nagyon jól habzik (köszönhetően az SLES-nek), jól tisztít, de picit szárította a bőrömet. Visszatérek a kíméletesebb arclemosóimhoz, nem venném meg nagyban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Lilko95

2019. november 3.

Körülbelül két hete használom, nagyon kellemes érzetű utána a bőröm, a duo +-szal és a tonikkal együtt megszüntették a folyton előjövő pattanásaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Zsuzsu1

2019. november 1.

Veszedelmes jószág ez!Felborult a hormonhaztartasom,ettől irtó zsíros lett a bőröm,mellette azonban vízhiányos is,és itt volt a hiba!Amúgy tényleg jól tisztit,de hülyére szárítja a bőrt,az enyém két hét után úgy nézett ki mint egy 80 éves oregasszonye.Durva az SLS a 2.helyen az INCin,bár tény hogy ettől habzik és tisztit jól,de egy la roche terméktől többet várnék.Szamomra felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

PB11

2019. október 17.

Pár hete használom szerintem mindent tud amit egy arclemosónak tudnia kell, nagyon jól tisztít nem szárít túlságosan. Együtt használom a Effaclar DUO(+) korrekciós bőrápoló krémmel, nekem nagyon be vált a problémás bőrömre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

SugarB

2019. október 17.

Az egyik legtökéletesebb arclemosó, amivel valaha dolgom volt. Szépen segíti a pattanások elleni küzdelmet, az egyetlen negatívuma számomra, hogy pár hónap után már nem éreztem a hatását, hozzászokott a bőröm nyilván. Kis szünet után újra hatásos volt, most újra szünetelek. Az árát húzósnak érzem sajnos, akcióban/csomagban éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Caprylyl Glycol